м. Тернопіль, вул. Гайова 54
+38 (0352) 22 04 82

Про нас

Торгова марка «EUROAQUA» представлена асортиментом більш ніж 100 найменувань водяних насосів та комплектуючих. З моменту появи на українському ринку у 2005 р. «EUROAQUA»  завоювала довіру покупців завдяки відмінній якості та надійності продукції. Конструкція насосів «EUROAQUA» увібрала в себе рішення, ідеї та властивості кращих світових виробників, а також адаптована до  умов експлуатації в наших кліматичних умовах.

Сукупність чіткої системи логістики і високого професійного рівня наших менеджерів дозволяє здійснювати комплектацію замовлень у найкоротші терміни. Створено власний автомобільний парк транспортних засобів з різною вантажопідйомністю, які доставляють продукцію у всі куточки України.

Вся продукція має гарантію 1 рік. Однак, вся запропонована продукція високої якості і повністю відповідає потребам сучасних систем автономного водопостачання. Кожен тип насосу підібраний та сконструйований для використання з максимальною ефективністю у певному колі задач як от: глибинні насоси, поверхневі, циркуляційні, дренажні та ін. Насоси  «EUROAQUA»  знаходяться не лише під гарантією та гарантійним обслуговуванням, але і під якісним сервісним обслуговуванням, що встановлює нову планку якості на ринку.

Ми завжди першими дізнаємося про нові потреби та побажання наших клієнтів, що дозволяє оператив
но реагувати та максимально точно відповідати потребам та очікуванням покупців. Тому продукція постійно покращується та модернізується як новими деталями і матеріалами, так і додатковими комплектуючими.

Ми готові запропонувати Вам:

Продукція торгової марки «EUROAQUA» сертифікована  у відповідності довітчизняних та міжнародних стандартів якості ISO9001 та відповідає вимогам директиви ЄС до машинного обладнання СЕ.
– гарантію високої якості
– надійність та довговічність насосу
– ремонтопридатність
– низький рівень шуму
– високий коефіцієнт корисної дії насосу
– сучасний дизайн
– насос виготовлений із екологічно чистих материалів
– оптимальну ціну
– суттєві знижки для постійних клієнтів
– широкий асортимент продукції, постійний запас товарів на складі
– гарантійне та після гарантійне обслуговуванняhttp:

СертифікатСертифікатСертифікатСертифікат